Animacja „Zainwestuj w Ekologię”


animacje

Z okazji 20-lecia WFOŚiGW w Łodzi wyprodukowaliśmy film korporacyjny, filmowy spot telewizyjny oraz animację typograficzną, które były emitowane w TVP Łódź. Są to nasze produkcje filmowe dla dużej państwowej instytucji. Wszystkie nasze filmy zostały wyemitowane na antenie TVP Łódź w 2013 r. Najbardziej spektakularnym i miłym dla oka elementem tej filmowej produkcji są być może wykonane z powietrza zdjęcia Elektrowni Bełhatów.

Na zlecenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wyprodukowaliśmy trzy filmowe spoty: 4-minutowy film korporacyjny, 25-sekundowy filmowy spot telewizyjny oraz podobnej długości spot telewizyjny w formie animacji typograficznej.
Okazją do wyprodukowania filmów były obchody 20-lecia WFOŚiGW w Łodzi, w ramach których w sposób czytelny i atrakcyjny mogliśmy przedstawić mieszkańcom regionu łódzkiego działalność i dokonania tej instytucji.

Spot telewizyjny w formie animacji typograficznej dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi powstał z myślą o emisji na antenie łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej w 2013 r.

Telewizyjna animacja typograficzna jest poświęcona konkursom, które zorganizował dla młodzieży Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi: „Zostań przyjacielem przyrody” i „Konkurs na najlepszą pracę magisterską”.

Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie zainwestujwekologie.pl.

Zobacz pełną wersję spotu TV „Zainwestuj w Ekologię”