Billboard sponsorski – „Mamut Glue”


animacje, bilboardy sponsorskie, spoty TV

Wyprodukowaliśmy spot animacyjny dla firmy Den Braven, która jest producentem kleju Mamut Glue. Den Braven był sponsorem emisji meczów polskiej Ekstraklasy na antenie telewizji Canal+. Billboard sponsorski był emitowany na antenie telewizji Canal+ przy okazji meczów polskiej Ekstraklasy.  Animacja doskonale wpasowuje sie w tematykę Ekstraklasy, nawiązując do boiska piłkarskiego. Billboard sponsorski wykonany na zlecenie firmy Den Braven do produktu Mamut Glue.

Billboard Sponsorski Mamut Glue from Woodpecker Motion Pictures on Vimeo.

Woodpecker Motion Pictures w kolejnej realizacji dla firmy Den Braven. Wykonaliśmy billboard sponsorski dla firmy Den Braven, która jest producentem kleju Mamut Glue. 8 sekundowy billboard sponsorski, w krótkim czasie, reklamuje klej Mamut Glue w bardzo ciekawy sposób. Tubka kleju tworzy linie boiska na murawie. Co wiecej, jest to opakowanie produktu, które odpowiada jego faktycznemu, które każdy może nabyć w sklepie. Żywe oraz spójne, przyciągające wzrok kolory oraz klarowność przekazu to specjalność produkcji realizowanych przez Woodpecker Motion Pictures. Przygotowanie kolejnej produkcji reklamowej dla firmy Den Braven.

Początki tej firmy sięgają 1974 roku, kiedy Kees Den Braven, założył pierwszą fabrykę w miejscowości Oosterhout w Holandii. W przeciągu kilkunastu lat, firma stała się liderem branży w Europie. Obecnie funkcjonuje ona jako wielonarodowy holding firm produkujących i dystrybuujących wyroby chemii budowlanej. Reklamowany za pośrednictwem Woodpecker Motion Pictures produkt Mamut Glue to elastyczny, super lepki i gęsty klej. Zaprezentowanie zalet produktu w krótkim czasie, za pomocą billboardu sponsorskiego, jest specjalnością produkcji Woodpecker Motion Pictures. Klej Mamut firmy Den Braven to jednoskładnikowy, trwale elastyczny super lepki i gęsty klej na bazie Ms Polimeru (modyfikowanych silanów) do mocowania mocno obciążonych elementów w budownictwie i przemyśle. Jego zastosowanie to elastyczne i wyjątkowo trwale klejenie ciężkich lub mocno obciążonych elementów (bez podpierania), w tym: okładzin, blatów, półek, ram, frontów, parapetów, gzymsów, progów, materiałów izolacyjnych, luster, maskownic, obudów, tablic, ekranów, paneli, materiałów izolacyjnych, w kombinacji z podłożami suchymi oraz lekko wilgotnymi. Mamut Glue świetnie się też nadaje do przyklejania materiałów dekarskich, takich jak blacha, dachówki ceramiczne i cementowe.

Produkcja billboardu sponsorskiego dla firmy Den Braven, przedstawia firmę jako sponsora programu. Trafne ukazanie produktu to specjalność produkcji Woodpecker Motion Pictures. W związku z tym, że nasz Klient sponsorował audycję meczów Ekstraklasy, by nienachalnie zachęcić do zapoznania się produktem jakim jest klej Mamut Glue, postanowiliśmy nawiązac tematyką do pilki nożnej. Jest to bardzo orginalny pomysł, a właśnie nietuzinkowaość charakteryzuje nasze produkcje.  Stworzyliśmy interesujący billboard sponsorski dla firmy Den Braven.
Billboard sponsorski przedstawia murawę piłkarską, na której tubka kleju Mamut Glue, tworzy dopiero odpowiednie linie na murawie. Oferujemy produkcję spotów filmowych oraz animacji w każdej wersji językowej.

Oraz z przeznaczeniem na każdy zagraniczny rynek, zapewniając przy tym najwyższej jakości usługi profesjonalnych tłumaczy oraz native speakerów.
Produkcja filmowa w sposób dynamiczny pokazuje produkt, nawiązując do wydarzeń, z którymi związany jest program, którego firma Den Braven jest sponsorem.