Animacja – „Grip&Grap”


animacje, filmy promocyjne

Po raz kolejny dla firmy Den Braven, producenta Grip&Grab Glue zrealizowaliśmy animowany spot telewizyjny na rynek angielski. Klej Grip&Grap to odpowiednik znanego w Polsce produktu Mamut Glue. W sposób przystępny i miły dla oka przekazujemy szerokiej publiczności w tym reklamowym spocie filmowym, zalety produktu. Jesteśmy firmą, która obsługuje kampanie medialne firmy Den Braven na różnych rynkach Europy.

Pierwszym etapem pracy naszgeo zespołu było stworzenie scenariusza, który zachwycił naszego Klienta. Animację zaczeliśmy od kreacji postaci, a następnie osiągniecia jej docelowego charakteru. Następnie wykonaliśmy modele wszytskich elementów, które pojawiaja się w poszczególnych scenach.
Wybraną postacią, która wystąpiła w animowanym filmie promocyjnym jest orzeł.
W skład naszego zadania podczas tworzenia produkcji filmowej wchodziła animacja, modelowanie, teksturowanie, wizualizacja, rendering oraz montaż.
Spot telewizyjny dla naszego stałego Klienta.
Początki tej firmy sięgają 1974 roku, kiedy Kees Den Braven, założył pierwszą fabrykę w miejscowości Oosterhout w Holandii. W przeciągu kilkunastu lat, firma stała się liderem branży w Europie.
Obecnie funkcjonuje ona jako wielonarodowy holding firm produkujących i dystrybuujących wyroby chemii budowlanej.

Reklamowany we współpracy z Woodpecker Motion Pictures produkt Grip&Grap to elastyczny, super lepki i gęsty klej na bazie MS Polimeru. Służy do mocowania bardzo obciążonych elementów, w budownictwie i przemyśle. Jest to klej odporny na wodę oraz wilgoć. Cechuje go również odporność na zarówno bardzo niskie, jak i bardzo wysokie temperatury.
Wyprodukowany przez nasza ekipę animowany film promocyjny, przedstawia zalety kleju Grip&Grap, którego siłę oraz skuteczność odzwierciedla siła orła, który jest główną atrakcją tego filmu animowanego.
Wszechstronność Woodpecker Motion Pictures.
W naszej działalności nie tylko produkujemy własne spoty filmowe, ale przy specjalnych projektach wspieramy innych producentów przy realizacji ich zadań. Przy każdego rodzaju produkcji filmowej czy animacji jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować projekt. Jesteśmy jego wykonawcą od początku do końca.
Wykonaliśmy spot animacyjny na rynek angielski dla firmy Den Braven, która jest producentem kleju Grip&Grap Glue.

W sposób przystępny i miły dla oka przekazujemy szerokiej publiczności w tym reklamowym spocie filmowym, zalety produktu.
Produkcja oraz montaż tego animowanego filmu promocyjnego była dla nas kolejną owocną współpraca z firmą Den Braven.

Produkcja animacji to jedna z wielu specjalności Woodpecker Motion Pictures.
Przygotowane przez nas produkcje, są doceniane przez znane marki, dla których mieliśmy okazję realizować produkcje filmowe.

Możemy stworzyć spoty filmowe oraz animacje w każdej wersji językowej i z przeznaczeniem na każdy zagraniczny rynek, zapewniając przy tym najwyższej jakości usługi profesjonalnych tłumaczy i native speakerów.
Współpraca z naszą ekipą zawsze jest pomyślna, zarówno jeżeli chodzi o pozytywne emocje oraz zadowalającą każdego Klienta produkcję filmową.

Najważniejsza dla Woodpecker Motion Pictures jest jakość oraz zadowolenie Klienta.
Nie ma dla nas produkcji filmowych niemożliwych do zrealizowania.
Współpraca z firma Den Braven jest dla naszego zespółu bardzo ważna, ponieważ podczas jej trwania zyskujemy cenne doświadczenie, przede wszytskim w produkcjach reklamowych spotów animowanych.
Dzięki wytężonej pracy naszej ekipy filmowej oraz udanemu montażowi, podobne produkcje filmowe dla prywatnych Klientów, stają się dla nich doskonałą reklamą, będącą atrakcyjnym materiałem promocyjnym.