Film korporacyjny – „Zainwestuj w Ekologię”


filmy korporacyjne

Z okazji 20-lecia WFOŚiGW w Łodzi wyprodukowaliśmy film korporacyjny, filmowy spot telewizyjny oraz animację typograficzną, które były emitowane w TVP Łódź. Są to nasze produkcje filmowe dla dużej państwowej instytucji. Wszystkie nasze filmy zostały wyemitowane na antenie TVP Łódź w 2013 r. Najbardziej spektakularnym i miłym dla oka elementem tej filmowej produkcji są być może wykonane z powietrza zdjęcia Elektrowni Bełhatów.

Na zlecenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wyprodukowaliśmy trzy filmowe spoty: 4-minutowy film korporacyjny, 25-sekundowy filmowy spot telewizyjny oraz podobnej długości spot telewizyjny w formie animacji typograficznej.
Okazją do wyprodukowania filmów były obchody 20-lecia WFOŚiGW w Łodzi, w ramach których w sposób czytelny i atrakcyjny mogliśmy przedstawić mieszkańcom regionu łódzkiego działalność i dokonania tej instytucji.

4-minutowy film dla WFOŚiGW w Łodzi to bardzo ciekawa produkcja, do której zdjęcia kręciliśmy m.in. z powietrza, kamerą zamontowaną na pokładzie drona.
Autorem zdjęć do filmu korporacyjnego oraz jego reżyserem był Bartłomiej Osses.
Emisja tej filmowej produkcji miała miejsce na antenie łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej.
Film korporacyjny o działalności WFOŚiGW w Łodzi w sposób atrakcyjny pokazuje najważniejsze inwestycje Funduszu w województwie łódzkim, takie jak zakłady przemysłowe, farmy wiatrowe i oczyszczalnie ścieków.
W sposób przystępny i miły dla oka przekazujemy szerokiej publiczności w tym reklamowym filmie, w jaki sposób Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zainwestował w województwie łódzkim już ponad 2,5 miliarda złotych, realizując ponad 7,5 tysiąca zadań z dziedziny ochrony wody, ziemi i powietrza. Dodatkowymi ozdobami filmu są ciekawe zdjęcia ludzi, m.in. dzieci w szkole, które się uczą o ekologii, a także zwierząt z regionalnego ZOO.

Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie zainwestujwekologie.pl.

Zobacz spot TV „Zainwestuj w Ekologię”