Animacja – „High Tack”


animacje, filmy promocyjne

Na zlecenie naszego Klienta, firmy Den Braven, przygotowaliśmy animację dla produktu High Tack Glue. Zaprezentowanie zalet produktu w krótkim czasie, za pomocą spotu reklamowego, jest specjalnością produkcji Woodpecker Motion Pictures. Jesteśmy firmą, która obsługuje kampanie medialne firmy Den Braven na różnych rynkach Europy. Animacja w półtorej minuty, przedstawia zalety oraz zastosowanie produktu jakim jest High Tack Glue.

Realizacja filmowa wykonana przez Woodpecker Motion Pictures na rynek holenderski. W skład naszej realizacji filmowej wchodziła animacja, modelowanie, teksturowanie, wizualizacja, rendering oraz montaż. Oddaje to doskonale naszą wszechstronność oraz posiadane przez nasza ekipę umiejętności, które wykorzystujemy podczas produkcji spotu telewizyjnego. Cała animacja została oparta, na rzetelnie przygotowanym wcześniej scenariuszu animowanego spotu reklamowego. Animacja w półtorej minuty, przedstawia zalety oraz możliwości produktu jakim jest High Tack Glue. Podkład dźwiękowy został przygotowany tak, by odpowiednio przyciągnąć uwagę widzów oraz pozwolić im przenieść się w świat produktu. Pierwszym etapem pracy naszgeo zespołu było stworzenie scenariusza, który zachwycił naszego Klienta. Animację zaczeliśmy od kreacji motywu przeowodniego, a następnie osiągniecia jego docelowego charakteru. Następnie wykonaliśmy modele wszytskich elementów, które pojawiaja się w poszczególnych scenach.
W animowanym filmie promocyjnym, główną rolę odgrywa tubka kleju High Tack. Zamienia się ona w rakietę kosmiczną, startując z Ziemi, następnie bez przeszkód przemierzając przestrzeń kosmiczną. Podczas animacji reklamowej, przygotowanej przez Woodpecker Motion Pictures, ukazujemy produkt Klienta, który za pomocą animowanej scenerii, pokonuje przestrzeń kosmiczną, mijając kolejne planety. Dla podkreślenia jakie jest przeznaczenie produktu High Tacka Glue, podczas animowanej podróży tubki kleju, po drodze skleja on ze sobą dwa mateoryty, które stają się niodłączną już całością. Produkt firmy Den Braven, w przygotowanej przez nasza ekipę animacji, zamienia się w odporną na wszelakie czynniki zewnętrzne rakietę kosmiczną. Początki firmy Den Braven sięgają 1974 roku, kiedy Kees Den Braven, założył pierwszą fabrykę w miejscowości Oosterhout w Holandii. W przeciągu kilkunastu lat, firma stała się liderem branży w Europie. Obecnie funkcjonuje ona jako wielonarodowy holding firm produkujących i dystrybuujących wyroby chemii budowlanej. Reklamowany we współpracy z Woodpecker Motion Pictures produkt High Tack, to elastyczny, super lepki i gęsty klej na bazie MS Polimeru. Służy on do mocowania bardzo obciążonych elementów, w budownictwie i przemyśle. Jest to klej odporny na wodę oraz wilgoć. Cechuje go również odporność na zarówno bardzo niskie, jak i bardzo wysokie temperatury.
Jego zastosowanie to elastyczne i wyjątkowo trwale klejenie ciężkich lub mocno obciążonych elementów (bez podpierania), w tym: okładzin, blatów, półek, ram, frontów, parapetów, gzymsów, progów, materiałów izolacyjnych, luster, maskownic, obudów, tablic, ekranów, paneli, materiałów izolacyjnych, w kombinacji z podłożami suchymi oraz lekko wilgotnymi. Klej High Tack nadaje się świetnie, również do przyklejania materiałów dekarskich, takich jak blacha, dachówki ceramiczne i cementowe.
Zaprezentowanie zalet produktu w krótkim czasie, za pomocą spotu reklamowego, jest specjalnością produkcji Woodpecker Motion Pictures.
Jesteśmy firmą, która obsługuje kampanie medialne firmy Den Braven na różnych rynkach Europy.