Prezentacja multimedialna – „Now&Then”


animacje, filmy promocyjne, prezentacje multimedialne

Przygotowaliśmy prezentację multimedialną dla firmy Sony na konferencję prasową „Now & Then”. Jest to kolejny film reklamowy, który został przygotowany przez nasz zespół dla Sony Polska. Prezentacja multimedialna przedstawia przede wszystkim historię telewizora Sony Trinitron. Prezentację multimedialną wykonaliśmy dla Sony na zlecenie firmy Grayling Poland.

W przygotowanej przez Woodpecker Motion Pictures produkcji filmowej, skupiliśmy się na tym, by jak najtrafniej, oddać przekazywaną przez naszego Klienta historię. By uzyskać jak najlepszy efekt, wykorzystano motyw czarno-białych ujęć oraz ciekawie przedstawioną historię, którą opowiedział lektor. Bardzo ciekawy sposób na przedstwienie histori marki w pigułce, z udziałem Woodpecker Motion Pictures.

W krótkiej produkcji filmowej, która zaprezentowana została podczas konferencji firmy Sony „Now & Then”, mamy do czynienia ze specjalnością naszej firmy, a konkretnie, umiejętnością połączenie wielu ciekawych wątków oraz informacji, w jedną spójną całość. Prezentacja multimedialna przedstawia widzom, w bardzo ciekawy sposób historię telewizorów w Polsce, a szczególnie takich modeli jak Sony Trinitron, Sony Wenga oraz Sony Bravia. Króta historia w postaci prezetacji multimedialnej przygotowana dla Sony Polska. W Polsce jednak dopiero lata 90′ i zmiana ustroju oraz otwarcie wolnorynkowej gospodarki sprawiły, iż telewizory Sony stały się powszechne w polskich sklepach. Jednym z najpopularniejszych odbiorników w większości zamożnych gospodarstw domowych stał się telewizor Sony Trinitron. Następnie pojawia się seria telewizorów Sony Wega, które stają się bardzo popularne.

W 2000 roku, kiedy telewizor stał się już głównym urządzeniem służącym do domowej, rodzinnej rozrywki, na polskim rynku pojawiły się pierwsze telewizory LCD. Seria BRAVIA jak i wcześniejsze modele telewizorów Sony uważane były za jedne z najsolidniejszych i najlepszych jakościowo. W 2005 roku Polacy zaczynają kupować po raz pierwszy telewizory o rozdzielczości Full HD. Siedem lat później, w 2012 roku odbyła się premiera pierwszego 84-calowego telewizora Sony Bravia, umożliwiającego odtwarzanie obrazu o rozdzielczości 4K. 4K to najwyższej jakości standard obrazu cyfrowego i grafiki komputerowej. Rozdzielczość 4K charakteryzuje się czterokrotnie większą szczegółowością w porównaniu z najpopularniejszą dzisiaj jakością High Definition 1080. Światowa marka stałym oraz zadowolonym Klientem Woodpecker Motion Pictures.

Firma Sony jest pionierem i zarazem liderem rynku telewizorów, projektorów, kamer wideo i innych produktów z funkcjonalnością 4K. Sony jako jedyna firma z branży nowych technologii oferuje pełny ekosystem 4K, obejmujący rejestrację, produkcję, odtwarzanie i dystrybucję materiałów. Składają się na niego między innymi nowe telewizory z ekranami o różnej wielkości, pierwszy na świecie multimedialny odtwarzacz 4K i serwis z materiałami do pobrania, jak również kamery 4K powszechnego użytku. Dla Woodpecker Motion Pictures, współpraca z tak renomowaną na rynku światowym firmą, jest ogromnym zaszczytem. W realizację filmowych produkcji wkładamy całe serce oraz pasję by efekt końcowy był zadawlający dla każdego Klienta. By tworzenie filmu reklamowego było zgodne z zamysłem Klienta, w toku jego przygtowań, skupiamy się przede wszystkim na konsultacji ze zleceniodawcą. Na atrakcyjność przygotowanej przez nas prezentacji multimedialnej, wpływ miało połączenie wątku historycznego z latami współczesnymi, co miało nietuzinkowy wydźwięk.