Relacja z eventu dla DOZ


relacje z eventów

Filmowa ralacja wideo z prestiżowego eventu jakim było I Franczyzowe Forum Dbam o Zdrowie, to przykład produckcji filmowej, w której specjalizuje się Woodpecker Motion Pictures. Relacja filmowa z eventu powstała na zlecenie firmy DOZ, będącej jednym z najbardziej renomowanych graczy na rynku farmaceutycznym w Polsce. Uczestnikami Forum, poza przedstawicielami firmy DOZ i ich gośćmi, było też wiele sławnych osób.

 
W sposób ciekawy i dynamiczny udokumentowaliśmy w naszej filmowej produkcji prestiżowe wydarzenie branżowe – I Franczyzowe Forum Dbam o Zdrowie.
Uczestnikami Forum, poza przedstawicielami firmy DOZ i ich gośćmi, w tym przede wszystkim biznesowymi partnerami, były też takie sławy, jak znany szef kuchni Joseph Seelesto, popularny aktor Cezary Pazura, czy prezenter TVN24 Jarosław Kuźniar.
Relacje filmowe z branżowych eventów wyprodukowane przez Woodpecker Motion Pictures, w atrakcyjny sposób oddają istotę i główne przesłanie tych imprez, jak i panującą na nich atmosferę. Produkujemy je przy użyciu wielu kamer. Potrafimy zawsze wychwycić najważniejsze wątki i znaleźć się z kamerą w odpowiednim czasie – w odpowiednim miejscu. Wizualną atrakcyjność podobnych filmowych produkcji łączymy z merytorycznymi wywiadami z uczestnikami eventów. Atrakcyjności podobnej produkcji wideo dodaje odpowiednio do sytuacji dobrany podkład muzyczny.
Dzięki wytężonej pracy naszej ekipy filmowej oraz udanemu i niebanalnemu montażowi, podobne produkcje filmowe dla prywatnych klientów stają się dla nich doskonałym udokumentowaniem zorganizowanego eventu, wspaniałą pamiątką, a zarazem atrakcyjnym materiałem promocyjnym.
Mamy doświadczenie w dużych filmowych produkcjach.
Jeśli projekt scenariusza przewiduje grę w spocie filmowym aktorów, również naszym zadaniem jest wyszukanie najodpowiedniejszych osób. Pomóc w przygotowaniu perfekcyjnej produkcji mogą nasze rozległe kontakty w świecie filmowym i medialnym.