Relacja z eventu dla Sony


relacje z eventów

Jest to przykład produkcji filmowej, w której specjalizuje się Woodpecker Motion Pictures. Ta ciekawie przedstawiona relacja wideo z eventu światowego potentata, ukazuje szerokie możliwości produkcyjne Woodpecker Motion Pictures. To kolejna z filmowych produkcji, realizowanych dla firmy Sony.

W restauracji Winoswera w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa Sony Polska, na której omawiano wszystko co najlepsze w produktach audio Sony.
Relacja wideo z konferencji prasowej Sony Polska, na której omawiane były produkty audio tej marki. Autorem zdjęć i reżyserem tej produkcji filmowej był Bartłomiej Osses. W filmowej relacji z wystawy zauwazyć można, że gościem, który zadbał o muzyczną oprawę podczas konferencji prasowej, był Tomasz Makowiecki, który znany jest z pierwszej polskiej edycji programu „Idol”. Jedna z filmowych specjalności Woodpecker Motion Pictures.

Relacje filmowe z branżowych eventów wyprodukowane przez Woodpecker Motion Pictures, w atrakcyjny sposób oddają główne przesłanie tych imprez. Potrafimy zawsze wychwycić najważniejsze wątki i znaleźć się z kamerą w odpowiednim czasie oraz miejscu. Wizualną atrakcyjność filmowych produkcji, łączymy z merytorycznymi wywiadami z uczestnikami eventów. Przykładamy ogromną wagę do podkładu muzycznego, który towarzyszy całej videorelacji. Muzyka dobierana jest tak, by jak najlepiej wpasować się w relacje filmowe. Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi naszej ekipy filmowej oraz udanemu nietuzinkowemu montażowi, podobne produkcje filmowe dla Klientów stają się doskonałym udokumentowaniem zorganizowanego eventu. Produkcje takie są wspaniałą pamiątką, a jednocześnie atrakcyjnym materiałem promocyjnym.

Produkcja tej relacji video jest naszą kolejną realizacją eventową, która była dla naszego zespołu ciekawym doświadczeniem oraz wspaniałą przygodą. Konferencja prasowa Sony Polska przedstawiona Państwu za pomoca produkcji video autorstwa Woodpecker Motion Pictures, była eventem, na którym omawiano innowacyjność oraz ponadczasowość produktów video Sony. Podczas trawania relacji video, o marce wypowiadają sie przedstwiciele Sony Polska, którzy przekazują nam wiele cennych informacji dotyczących nowoczesnych rozwiązań audio. Wyraźnie podkreślają, że priorytetem produktów audio firmy Sony, jest nie tylko innowacyjność ale również nowoczesny design.

Produkcja filmowa przedstawiająca ten event, powstała z myślą by połączyć zarówno prezentację najróżniejszych produktów, jak i ukazać dobrą zabawe jego uczestników. Nie zabrakło również ciekawostek ze świata Sony. W relacji video z konferencji prasowej Sony Polska, wypowiadali się najbardziej kompetentni specjaliści firmy Sony Polska. Ciekawie zmontowana relacja wideo na zlecenie firmy reklamowej Grayling Poland. Relacja video zrealizowana przez Woodpecker Motion Pictures, w doskonały sposób łączy w sobie zarówno promocyjny film video, jak i relację z przygotowania do eventu.

Profesjonalizm, który cechuje nasz zespół polega między innymi na dbałości o każdy szczczegół. Odpowiednia muzyka, ciekawe ujęcia oraz inne detale, które wyróżniają nasze produkcje filmowe są wynikiem pracy grona specjalistów z baranży filmowej i nie tylko. Zajmujemy się nie tylko produkcją filmową, ale również produkcją animacji. Produkcja filmowa dla Sony Polska wymagała od nas wyczucia dobrego stylu oraz precyzji w uchwyceniu najistotniejszych aspektów tego eventu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy przy tworzeniu relacji filmowej z tego wydarzenia.