Spoty i filmy promocyjne w Poznaniu, Warszawie i Łodzi

Film promocyjny – przedstaw klientowi korzyści, które oferujesz

Film Promocyjny

Czy wiesz, że decydując się na film promocyjny, zyskujesz konkretne i nowatorskie narzędzie marketingowe, dzięki któremu możesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców poprzez różne kanały? Woodpecker MP, działając jako dom produkcyjny z siedzibami na terenie takich miast, jak Warszawa, Poznań i Łódź, od wielu lat specjalizuje się w kreowaniu filmów promocyjnych i spotów reklamowych dla klientów z różnych branż – skuteczna reklama potrzebna jest wszędzie! Do każdego produktu, usługi, marki, miejsca, osoby czy podmiotu, który staje się głównym bohaterem danego materiału filmowego, podchodzimy w sposób kreatywny – zależy nam na tym, aby stworzyć nietuzinkowy materiał, który na długo pozostanie w głowie odbiorców i wzbudzi w nich określone emocje. Realizując film reklamowy, zawsze staramy się przygotować scenariusz, który zaciekawi klienta i przedstawić w nim korzyści, jakie może uzyskać. A skoro już o korzyściach mowa – dzięki ciekawemu filmowi promocyjnemu można m.in.:

 • zwiększyć rozpoznawalności firmy, produktu lub usług,
 • budować profesjonalny, nowoczesny wizerunek,
 • prowadzić dialog z odbiorcami,
 • sprawić, że witryna internetowa stanie się bardziej interesująca dla odwiedzających,
 • pozyskać nowych klientów.

Za pomocą profesjonalnych filmów promocyjnych stworzymy pozytywny wizerunek danej firmy, instytucji etc. oraz podniesiemy świadomość marki. Zwięzła forma, odpowiednio dopasowana ścieżka muzyczna i lektor dadzą w efekcie nietuzinkową formę promocji, która zaintryguje odbiorców. W filmie promocyjnym można zawrzeć więcej przydatnych informacji niż w tradycyjnej reklamie. Czym dokładnie są więc skuteczne filmy reklamowe, które potrafią zachęcić widzów do zainteresowania się produktem bądź usługami? Film promocyjny to przede wszystkim znakomite narzędzie marketingowe, za pomocą którego przedstawia się najistotniejsze cechy i zalety danej rzeczy lub instytucji, czyli wszystkie najbardziej wartościowe informacje w możliwie najkrótszym czasie. Uwaga widza jest ulotna, dlatego tak ważne jest wzbudzanie emocji, poprzez ciekawe formy przekazu. Liczy się pomysłowość!

Film promocyjny – nietuzinkowa forma promocji

Film Promocyjny i produkcja

Spośród wielu różnego rodzaju narzędzi mających na celu promowanie firm, coraz większym zainteresowaniem cieszą się filmy promocyjne. Nie ma w tym nic dziwnego – w obecnych czasach, kiedy z każdej strony jesteśmy bombardowani rozmaitymi bodźcami, stajemy się odporni na monotonne i nudne przekazy reklamowe, które nie wnoszą niczego ciekawego do naszej codzienności. Filmy promocyjne przygotowane we właściwy sposób, przedstawiają, np. wciągającą historię produktu, który zrodzi potrzebę jego posiadania. Mogą one służyć nie tylko ogólnemu zaprezentowaniu biznesu, ale doskonale nadają się również do kreowania i wzmacniania pozytywnego wizerunku. Stąd też niekiedy film promocyjny służy jako niebanalny i profesjonalny materiał wizerunkowy. Najważniejsze zalety filmów promocyjnych to:

 • możliwość zamieszczania ich na oficjalnych stronach internetowych firm oraz na portalach społecznościowych, przykuwając uwagę klientów,
 • stanowią skuteczne narzędzie w kształtowaniu komunikacji z otoczeniem biznesu i klientów,
 • pozwalają opowiedzieć o swojej działalności czy założeniach w niezwykle atrakcyjnej formie wizualnej,
 • dają możliwość zawarcia w nich logotypu marki, by dodatkowo podnieść jej rozpoznawalność.
 • przy pomocy filmów promocyjnych można przekazać znacznie więcej informacji niż w przypadku innych form reklamy, co nie jest jednocześnie nużące i męczące dla odbiorcy,
 • otwierają nowy sposób komunikacji z klientem – film reklamowy umieszczony w Internecie, np. w social mediach pozwala odbiorcy na reakcję i kontakt z marką.

Działając jako doświadczony dom produkcyjny, specjalizujący się w produkcji różnego rodzaju materiałów video, realizujemy filmy promocyjne w Poznaniu, Warszawie, Łodzi oraz dla klientów z całej Polski. Zajmujemy się kompleksową produkcją profesjonalnych filmów reklamowych – rozpoczynając od konsultacji z klientem, aby poznać jego potrzeby i wymagania, kończąc na gotowym spocie najwyższej jakości. Nasza doświadczona i kreatywna ekipa poradzi sobie z każdym nowym wyzwaniem!

Spoty promocyjne – elegancka i nowoczesna wizytówka

Film Promocyjny, plan filmowy podczas tworzenia filmu promocyjnego

Uwypuklenie najważniejszych zalet danego produktu, usługi, firmy czy wydarzenia w ciekawej i krótkiej formie to największa zaleta spotów promocyjnych. Potrafią doskonale przyciągać uwagę swoją nietuzinkową formą – nie zapominajmy, że wideo marketing jest obecnie najpopularniejszym i najbardziej pożądanym narzędziem promocyjnym, do którego należy przyszłość nowoczesnej reklamy. Obok filmów promocyjnych to kolejna rzecz, którą możemy zaproponować klientom z różnych branż.

Promocyjny film podczas produkcji

Nietuzinkowe filmy i spoty promocyjne są czymś na kształt eleganckiej wizytówki. Dzięki krótkiemu materiałowi filmowemu można wypromować nie tylko swoją, szeroko rozumianą działalność, ale również dotrzeć do nowego, nielimitowanego grona odbiorców i wznieść swoją firmę na zdecydowanie wyższy poziom! Zarówno spoty, jak i filmy promocyjne przygotowane są pod kątem takich kanałów informacyjnych, jak np.: serwisy internetowe czy telewizja. Film reklamowy może zostać nagrany na płytę CD, zaprezentowany podczas wystaw, targów, w galeriach handlowych czy w innych miejscach na monitorach plazmowych. Możliwości jego wykorzystania są praktycznie nieograniczone – jeden film daje szereg możliwości dystrybucji – w wielu przypadkach darmowej! Dzięki filmom promocyjnym zyskujesz:

 • znacznie bardziej interesującą reklamę niż np. foldery czy ulotki, które szybko lądują w koszu i nie są doceniane przez odbiorców;
 • uwagę widzów i ich naturalne zainteresowanie marką lub produktem;
 • promocję, która spełnia wszystkie postawione cele marketingowe i powoduje większą sprzedaż;
 • tworzenie wizerunku firmy, na którym Ci zależy.

Postaw na naszą nieograniczoną wyobraźnię oraz wysokiej jakości sprzęt filmowy, montażowy i dźwiękowy! Zyskaj atrakcyjną formę promocji! Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami stworzymy film promocyjny, który przewyższy Twoje oczekiwania! Jeśli szukasz zatem doświadczonej, profesjonalnej, wykwalifikowanej i pełnej pasji ekipy filmowej, która przygotuje dla Ciebie nowoczesny i kreatywny film reklamowy w Poznaniu, Warszawie bądź Łodzi – nie zwlekaj i zgłoś się do nas! Stworzymy jasny, niebanalny przekaz, który pozwoli Ci rozwijać firmę i wejść do świata nowoczesnych rozwiązań marketingowych, których oczekują klienci.