Woodpecker Motion Pictures


Kompleksowo, z zapleczem sprzętowym i zaangażowaniem,
w znakomitym gronie najlepszych specjalistów z branży...

_Into the mind_-plakatPrzy każdego rodzaju produkcji filmowej czy animacji jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować projekt – jesteśmy jego wykonawcą od początku do końca. Powiedz, co chcesz osiągnąć, a my zaproponujemy Tobie film. Jeśli projekt scenariusza przewiduje grę w spocie filmowym aktorów, również naszym zadaniem jest wyszukanie najodpowiedniejszych osób. Pomóc w przygotowaniu perfekcyjnej produkcji, mogą nasze rozległe kontakty w świecie filmowym i medialnym.
Wystarczy, że Klient przedstawia nam swój produkt oraz informację o jego grupie docelowej. W krótkim briefie poinformuje nas, jakie cele chce osiągnąć i przekaże ewentualne, dodatkowe wskazówki czy życzenia. Zgodnie z konkretnymi preferencjami Klienta, możemy zrealizować również przekazany przez niego scenariusz filmowy.Policzmy-sie-backstage Na podstawie tych informacji przystępujemy do stworzenia scenariusza dla filmowej produkcji lub animacji – przeznaczonej do emisji w telewizji lub w internecie. Przedstawiamy Klientowi wachlarz możliwości. Gotowy zarys filmowego spotu przekazujemy do wglądu Klientowi, aby mógł je zaakceptować i zgłosić ewentualne uwagi czy dodatkowe życzenia. Przedstawiamy również możliwe rozwiązania techniczne, które możemy zastosować przy realizacji produkcji filmowej, np. spotu reklamowego. W przypadku animacji, proponujemy zawsze różne style grafiki, a następnie gotowe projekty i przykłady.
AMICA_MK_188Mamy doświadczenie w dużych filmowych produkcjach. Jeśli projekt scenariusza przewiduje grę w spocie filmowym aktorów, również naszym zadaniem jest wyszukanie najodpowiedniejszych osób. Pomóc w przygotowaniu perfekcyjnej produkcji mogą nasze rozległe kontakty w świecie filmowym i medialnym. Współpracowaliśmy dotąd z czołowymi polskimi aktorami i osobowościami ze srebrnego ekranu, takimi jak Jerzy Stuhr czy Magda Gessler, a także najsłynniejszymi w Polsce sportowcami, jak olimpijczyk Zbigniew Bródka. Jesteśmy w stanie stworzyć spoty filmowe i animacje w każdej wersji językowej i z przeznaczeniem na każdy zagraniczny rynek, zapewniając przy tym najwyższej jakości usługi profesjonalnych tłumaczy i native speakerów. W sposób kompleksowy zajmujemy się montażem online i offline stworzonego filmu. Zapewniamy również jego udźwiękowienie. Dostarczymy gotowy film i zadbamy o jego dystrybucję.
AMICA_Nelec_20Po zakończeniu pracy nad ostateczną wersją filmowej produkcji, przekazujemy Klientowi pliki emisyjne, lub sami zajmujemy się wykupem powierzchni reklamowej i doprowadzamy do emisji spotu na antenie wybranej telewizji. Pomożemy Ci wyprodukować twój film. W naszej działalności produkujemy własne spoty filmowe, jak również – przy specjalnych projektach – wspieramy innych producentów przy realizacji ich zadań. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji filmowej pozwala nam na to, aby wspomóc swoimi działaniami realizacje na najwyższym poziomie.
Policzmy-sie_-backstage1Przy szeroko zakrojonych projektach możemy przyjąć rolę kierownika produkcji, który odpowiada np. za preprodukcję, w tym tworzenie scenariusza, organizację i zarządzanie planem filmowym (w tym wynajęcie lokacji zdjęciowej i dodatkowego sprzętu filmowego), rekrutację współpracowników, w tym znalezienie najodpowiedniejszego reżysera i aktorów do produkcji filmowej, jak również pośrednictwo w kontaktach z Klientem i Partnerami produkcji filmowej. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami filmowymi możemy wynająć dowolną liczbę dodatkowego sprzętu filmowego po bardzo preferencyjnych stawkach, zarówno w Polsce, jak i za granicą.