Konferencja SONY – „Now&Then”


relacje z eventów

Relację wideo wykonaliśmy dla Sony Polska na zlecenie firmy Grayling Poland. Konferencja ta, odbyła się w Mito Art Cafe w Warszawie.  Autorem zdjęć filmowych z konferencji Sony „Now & Then” był Wojciech Markowski. Obsługiwaliśmy multimedialnie całą konferencję firmy Sony. Poza tym, że przygotowaliśmy relację filmową z wydarzenia, na konferencji prasowej była prezentowana wyprodukowana przez nas prezentacja multimedialna Sony „Now & Then”.

W sposób przystępny i miły dla oka przekazujemy szerokiej publiczności w tym reklamowym filmie, jaki przebieg miał event organizowany przez firmę Sony Polska. Mamy doświadczenie w produkcji relacji filmowych dla światowych marek. W naszej działalności produkujemy własne spoty filmowe, jak również – przy specjalnych projektach – wspieramy innych producentów przy realizacji ich zadań. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji filmowej pozwala nam na to, aby wspomóc swoimi działaniami realizacje na najwyższym poziomie.  Projekt Sony „ Now&Then“, opowiada o tym, jak w ciągu 25 lat zmieniły się nasze przyzwyczajenie związane z oglądaniem telewizji. Podkreśla również jak na przestrzeni lat, ewoluował sprzęt. „Now &Then“ zestawia ze sobą dwa światy, retro contra nowoczesność.

Duet Risk Made in Warsaw reprezentuje świat nowoczesny, w którym telewizor ukazują w zupełnie nowej odsłonie. Ma być to przestrzeń do wyciszenia się oraz bycia sam na sam z obrazem. Duet ten przygotował instalację, której konceptem było stworzenie jej tylko i wyłącznie w odcieniach koloru szarego, który pozwala według nich skupić sie na formie. Telewizor podczas konferencji, ukazany został jako niedłączny i ważny element w każdym domu, zarówno na przestrzeni lat oraz w latach współczesnych.  Skupiono się przede wszytskim również na nowoczesnym modelu telewizora Sony Brawia, który oferuje wiele innowacyjnych oraz ponadczasowych rozwiązań. Relacje filmowe z branżowych eventów wyprodukowane przez Woodpecker Motion Pictures, w ciekawy sposób ukazują przebieg tych imprez.

Potrafimy zawsze wychwycić najważniejsze momenty i znaleźć najodpowiedniejsze dla oka ujecia, będąc zawsze w odpowiednim czasie oraz miejscu. Wizualną atrakcyjność filmowych produkcji łączymy z merytorycznymi wywiadami z uczestnikami eventów. Z przygotowanej przez nas relacji filmowej można dowiedzieć się nie tylko jakie były najciekawsze zagadnienia danego eventu, ale również posłuchać ciekawych wypowiedzi specjalistów w branży. Podczas wydarzenia wiele mówiono o nowych technologiach, które oferuje Sony. Jest to między innymi pełny ekosystem 4K, obejmujący rejestrację, produkcję, odtwarzanie i dystrybucję materiałów. Składają się na niego między innymi nowe telewizory z ekranami o różnej wielkości, pierwszy na świecie multimedialny odtwarzacz 4K.

Produkcja tej relacji wideo była dla naszej ekipy kolejną udana realizacją dla firmy Sony Polska. W przygotowanej przez naszą ekipę relacji video, przedstawiamy w krótkim czasie, przebieg konferencji prasowej Sony Polska. W przystępny sposób pokazaliśmy przebieg wydarzenia. Filmowa produkcja w sposób dynamiczny łączyła pokaz nowinek technologicznych wraz z wywiadami, w tym przedstawicielami firmy Sony Polska oraz innymi uczestnkami projektu „Now&Then“. Woodpecker Motion Pictures przy każdego rodzaju produkcji filmowej, jest w stanie kompleksowo zrealizowac projekt, będąc jego wykonawca od początku do końca. Mamy doświadczenie w innych dużych produkcjach filmowych, również realizowanymi dla Sony Polska.