“Power Show” dla Sukces Pisany Szminką


filmy promocyjne

Spot kinowy, promujący projekt „Power Show”, zrealizowany na zlecenie Sukces Pisany Szminką.

Trwający pół minuty spot zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu jakim jest Wieki Finał Power Show.

Przy tym kinowym spocie Woodpecker Motion Pictures współpracował między innymi z Katarzyną Miler oraz Szymonem Majewskim.

Produkcja Woodpecker Motion Pictures, promująca wydarzenie Power Show, które miało miejsce 19 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

W wydarzeniu biorą udział takie znane osoby jak Olga Kozierowska, Szymon Majewski, Gabi Drzewiecka, Katarzyna Miller oraz Miłosz Brzeziński.

Hasło przewodnie wydarzenia to “Możesz więcej niż myślisz, że możesz ”.

Za reżyserię oraz zdjęcia realizacji tego spotu odpowiadał Wojtek Markowski.

Dewizą projektu Power Show jest przekonanie, że prawdziwy sukces to wzięcie odpowiedzialności za własne szczęście.

Produkcja promująca wydarzenie Power Show, które cieszy się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności, była naszą kolejną udaną realizacją.

Sukces Pisany Szminką to społeczność kobiet, które wzajemnie uczą się i inspirują do działania, podejmowania odważnych decyzji i sięgania po więcej.

Spot filmowy trwający pół minuty, zachęca do wzięcia udziału w evencie. Znane ze świata showbiznesu osoby, które prowadziły potem wydarzenie, podczas krótkiego spotu nastawiają pozytywnie widzów do życia oraz mówią o korzyściach płynących z uczestnictwa w wydarzeniu.

Podczas Wielkiego Finału Power Show dowiedzieć się można o tym jak cieszyć się z porażek, z których wyciągnięta nauka może pomóc w osiągnięciu późniejszego sukcesu.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest firma Energa, a do jego organizatorów, należą m.in.: Multikino i Radio Chilli Zet.

Wizualną atrakcyjność filmowych produkcji łączymy z merytorycznymi wypowiedziami prowadzących eventy. Z przygotowanej przez nas zapowiedzi filmowej, można dowiedzieć się nie tylko jakie będą najciekawsze zagadnienia eventu, ale również posłuchać ciekawych wypowiedzi specjalistów w branży.

Power Show powstał, by wszystkim kobietom, które chcą od życia więcej, dać moc do sięgnięcia po swoje marzenia. Ta autorska i nowatorska formuła stworzona przez Olgę Kozierowską, jest połączeniem mowy motywacyjnej, stand-upu oraz inspiracji muzycznych, które przygotowała Gabi Drzewiecka z Radia ZET Chilli. Co czeka na uczestników podczas Power Show? Moc energii, prawdziwa dawka humoru oraz silna motywacja do działania i zmiany. Olga Kozierowska mówi także o sprawdzonych sposobach na to, by zyskać w życiu więcej szczęścia i mierzyć wyżej, ponad swój potencjał.