Spot TV – „Mamut Glue”


animacje, spoty TV

Produkcja spotu, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Canal+ przy okazji meczów polskiej Ekstraklasy, została przygotowana przez naszą ekipę.
30 sekundowy spot animowany to jedna z wielu realizacji o charakterze animowanego spotu reklamowego, która powstała z udziałem Woodpecker Motion Pictures.
Kluczowa była animacja komputerowa z udziałem wymyślonego przez nas, sympatycznego mamuta.

Na atrakcyjność promocyjnego spotu miał wpływ zespół profesjonalistów, który pracował nad jego realizacją.
Reklamowy spot animowany jest jedyny w swoim rodzaju, przede wszystkim ze względu na animowaną postać mamuta, który prezentuje możliwości kleju Mamut Glue.
Reklamowy spot telewizyjny dla firmy Den Braven.
Klej Mamut firmy Den Braven to jednoskładnikowy, trwale elastyczny super lepki i gęsty klej na bazie Ms Polimeru (modyfikowanych silanów), do mocowania mocno obciążonych elementów w budownictwie i przemyśle. Jego zastosowanie to elastyczne i wyjątkowo trwale klejenie ciężkich lub mocno obciążonych elementów (bez podpierania), w tym: okładzin, blatów, półek, ram, frontów, parapetów, gzymsów, progów, materiałów izolacyjnych, luster, maskownic, obudów, tablic, ekranów, paneli, materiałów izolacyjnych, w kombinacji z podłożami suchymi oraz lekko wilgotnymi. Mamut Glue świetnie się też nadaje do przyklejania materiałów dekarskich, takich jak blacha, dachówki ceramiczne i cementowe. Jest to klej, który trzyma nastychmiast, ponadto jest odporny na wode i wilgoć. Jest niezawodny od najniższych, aż po najwyższe temperatury.
W zrealizowanej przez nasz zespół produkcji spotu animowanego, siła oraz trwałość kleju Mamut Glue, została zestawiona z siłą mamuta. Zwierzę to każdemu kojarzy się przede wszystkim z siłą.
Spot telewizyjny zrealizowany dla znanego producenta klejów Den Braven.
Przy tym telewizyjnym spocie Woodpecker Motion Pictures wystąpił jako producent wykonawczy i zajmował się kierownictwem produkcji.
Początki firmy Den Braven Sealants, sięgają 1974 roku. W przeciągu kilkunastu lat firma stała się liderem branży w Europie. Wpłyneła na to między innymi, ciągła promocja swoich produktów oraz kreowanie wizerunku marki firmy, na polskim oraz zagranicznym rynku. Woodpecker Motion Pictures był producentem wykonawczym telewizyjnego spotu z udziałem sympatycznego mamuta. Zrealizowany przez nas animowany spot telewizyjny, trafił nie tylko na rynek polski, ale również angielski. Animację zaczeliśmy od kracji postaci oraz osiągnięcia jej docelowego charakteru. Następnie wykonaliśmy modele wszystkich elementów pojawiających się w poszczególnych scenach. Ralizacja filmowa wykonana przez Woodpecker Motion Pictures. W skład naszej realizacji filmowej wchodziła animacja, modelowanie, teksturowanie, wizualizacja, rendering oraz montaż. Oddaje to doskonale naszą wszechstronność oraz oferowane umiejętności podczas produkcji spotu telewizyjnego. Cała animacja została oparta na rzetelnie przygotowanym wcześniej scenariuszu animowanego spotu reklamowego. Animacja w pół minuty, przedstawia zalety oraz możliwości produktu, jakim jest klej Mamut Glue. Podkład dźwiękowy został przygotowany tak, by odpowiednio przyciągnąć uwagę widzów. Reklamowa animacja w postaci spotu jest jednym z wielu rodzaji produkcji, które możemy wykonać na Państwa zlecenie. Produkcja tego spotu animowanego sprawiła nam wiele radości oraz jest przykładem kolejnej owocnej współpracy z firmą Den Braven.