Filmy instruktażowe i szkoleniowe

Filmy szkoleniowe stają się coraz częściej praktykowaną, nowatorską formą nauczania. Materiał wideo jest bezsprzecznie zdecydowanie lepiej zrozumiały i przyswajalny dla potencjalnych widzów niż treść zawarta w podręcznikach, broszurach, itp. Nic więc dziwnego, że tego typu filmy w wielu firmach zastępują tradycyjne szkolenie bądź stanowią jego atrakcyjne urozmaicenie.

więcej

Ciekawie nakręcone filmy instruktażowe

Wielką sztuką jest w zrozumiały sposób przedstawić instrukcję obsługi danego produktu lub zaciekawić jakimś tematem szkoleniowym grono pracowników. Dlatego coraz chętniej sięga się po narzędzia takie jak filmy instruktażowe i szkoleniowe. Z oryginalnie opracowanym scenariuszem oraz efektami animacyjnym i dźwiękowymi są w stanie szybciej przyciągnąć uwagę odbiorców. O taki właśnie efekt zadbają już specjaliści z Woodpecker MP. Posiadamy dogodnie zlokalizowane siedziby na terenie Warszawy, Poznania i Łodzi, lecz na swoim koncie mamy zrealizowane produkcje dla klientów z całej Polski. Poznając potrzeby odbiorców filmów instruktażowych i szkoleniowych przygotują ciekawą propozycję i zadbają o każdy szczegół produkcji. Zapoznanie się z obsługą działania danego urządzenia, realizacja poszczególnych czynności, które mają doprowadzić do jego uruchomienia, nie muszą być już długą i niezrozumiałą pisemną instrukcją. Dzięki filmom instruktażowym każdą skomplikowaną treść można przedstawić w przyjaznej i bardziej czytelnej formie. Nowy regulamin, zmianę procedur przekaż poprzez obraz i dźwięk.

Animuj rozwój Twojej firmy!

Za pomocą wideo, innowacyjnie oraz niewielkim kosztem można w ciekawy sposób przekazać wiedzę oraz umiejętności sprecyzowanej grupie odbiorców. Adresatem filmu instruktażowego może być zarówno wąska grupa osób, np. konkretny dział przedsiębiorstwa, jak również liczne grono klientów.

Filmy szkoleniowe z pomysłem – szkolenie nie musi być nudne

Nowoczesna, a zarazem kreatywna forma nauki? Filmy szkoleniowe! To dzięki nim materiał, który dedykujesz pracownikom, studentom czy innym grupom odbiorców może okazać się znacznie ciekawszy i bardziej przyswajalny. Zamiast nużącego szkolenia zadbaj o jego urozmaicenie. W filmach szkoleniowych stosowana jest różna forma prezentacji. Mogą to być animacje 2D, 3D, zdjęcia, wykresy i inne elementy.
Warto wiedzieć, że filmy szkoleniowe to dziś przyszłość większości firm. Zamiast notatek, skryptów, tablic i innych tradycyjnych form lepiej postawić na obraz i dźwięk, dzięki którym uczestnicy szkolenia szybciej zrozumieją przedstawiony im materiał. Chcesz bardziej wykorzystać potencjał swoich pracowników – skorzystaj z filmów szkoleniowych.
Zarówno filmy szkoleniowe i instruktażowe mają jeszcze jedną zaletę – można je odtwarzać również zdalnie, dzięki czemu odpada problem organizowania celowych spotkań.

Najważniejsze cechy filmów instruktażowych:

  • dzięki formie wideo są dostępne dla każdego, o każdej porze i w każdym miejscu,
  • obniżają koszty prowadzenia tradycyjnych szkoleń w firmach,
  • pozwalają w łatwiejszy i szybszy sposób dotrzeć do świadomości odbiorców,
  • umożliwiają przekazać najważniejsze informacje w sposób bezpośredni i zrozumiały.