Filmy instruktażowe i szkoleniowe

Ciekawie nakręcone filmy instruktażowe – Warszawa

foto2Wielką sztuką jest w zrozumiały sposób przedstawić instrukcję obsługi danego produktu lub zaciekawić jakimś tematem szkoleniowym grono pracowników. Dlatego coraz chętniej sięga się po narzędzia takie jak filmy instruktażowe i szkoleniowe. Z oryginalnie opracowanym scenariuszem oraz efektami animacyjnym i dźwiękowymi są w stanie szybciej przyciągnąć uwagę odbiorców. O taki właśnie efekt zadbają już specjaliści z Woodpecker MP. Posiadamy dogodnie zlokalizowane siedziby na terenie Warszawy, Poznania i Łodzi, lecz na swoim koncie mamy zrealizowane produkcje dla klientów z całej Polski. Poznając potrzeby odbiorców filmów instruktażowych i szkoleniowych przygotują ciekawą propozycję i zadbają o każdy szczegół produkcji. Zapoznanie się z obsługą działania danego urządzenia, realizacja poszczególnych czynności, które mają doprowadzić do jego uruchomienia, nie muszą być już długą i niezrozumiałą pisemną instrukcją. Dzięki filmom instruktażowym każdą skomplikowaną treść można przedstawić w przyjaznej i bardziej czytelnej formie. Nowy regulamin, zmianę procedur przekaż poprzez obraz i dźwięk.

Filmy szkoleniowe z pomysłem – szkolenie nie musi być nudne

foto4Nowoczesna, a zarazem kreatywna forma nauki? Filmy szkoleniowe! To dzięki nim materiał, który dedykujesz pracownikom, studentom czy innym grupom odbiorców może okazać się znacznie ciekawszy i bardziej przyswajalny. Zamiast nużącego szkolenia zadbaj o jego urozmaicenie. W filmach szkoleniowych stosowana jest różna forma prezentacji. Mogą to być animacje 2D, 3D, zdjęcia, wykresy i inne elementy.
Warto wiedzieć, że filmy szkoleniowe to dziś przyszłość większości firm. Zamiast notatek, skryptów, tablic i innych tradycyjnych form lepiej postawić na obraz i dźwięk, dzięki którym uczestnicy szkolenia szybciej zrozumieją przedstawiony im materiał. Chcesz bardziej wykorzystać potencjał swoich pracowników – skorzystaj z filmów szkoleniowych.
Zarówno filmy szkoleniowe i instruktażowe mają jeszcze jedną zaletę – można je odtwarzać również zdalnie, dzięki czemu odpada problem organizowania celowych spotkań.

Filmy instruktażowe wyróżniające się interesującym przekazem

foto17Filmy szkoleniowe stają się coraz częściej praktykowaną, nowatorską formą nauczania. Materiał wideo jest bezsprzecznie zdecydowanie lepiej zrozumiały i przyswajalny dla potencjalnych widzów niż treść zawarta w podręcznikach, broszurach, itp. Nic więc dziwnego, że tego typu filmy w wielu firmach zastępują tradycyjne szkolenie bądź stanowią jego atrakcyjne urozmaicenie.

Za pomocą wideo, innowacyjnie oraz niewielkim kosztem można w ciekawy sposób przekazać wiedzę oraz umiejętności sprecyzowanej grupie odbiorców. Adresatem filmu instruktażowego może być zarówno wąska grupa osób, np. konkretny dział przedsiębiorstwa, jak również liczne grono klientów.

Najważniejsze cechy filmów instruktażowych:

  • dzięki formie wideo są dostępne dla każdego, o każdej porze i w każdym miejscu,
  • obniżają koszty prowadzenia tradycyjnych szkoleń w firmach,
  • pozwalają w łatwiejszy i szybszy sposób dotrzeć do świadomości odbiorców,
  • umożliwiają przekazać najważniejsze informacje w sposób bezpośredni i zrozumiały.