MylaQ

MyLaq specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów do pielęgnacji paznokci oraz najwyższej jakości akcesoriów do manicure hybrydowego. Firma ceni innowacyjne rozwiązania, a jej oferta kierowana jest do pewnych siebie dziewczyn, które żyją pełnią życia, są energiczne, znają najnowsze trendy, uwielbiają intensywne kolory i zawsze są gotowe do podjęcia kolejnych wyzwań.

Pełne energii i obfite wyraziste, ale przyjemne dla oka barwy, jest także nasze wideo, które zrealizowaliśmy właśnie dla MyLaq. Przedstawiamy w nim wszystkie wartości, które są ważne nie tylko dla marki, ale też dla jej miłośniczek, między innymi: indywidualizm, spontaniczność, oryginalność i naturalność. MyLaq to Twój styl. Twój świat. Twój wybór. Twój blask.

Kierując się hasłem #mytime2shine, stworzyliśmy prosty, przejrzysty, przystępny i kolorowy komunikat, którego zadanie jest niezwykle proste: chcemy pokazać, że MyLaq jest również dla Ciebie. Bo jesteś wyjątkowa. Bo zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Bo nie lubisz półśrodków i nigdy nie idziesz na skróty. Zobacz wideo i przekonaj się sama!

Klient: Motion Brand
Reżyseria i postprodukcja: Adam Rotnicki Woodpecker MP
DoP: Bartłomiej Osses