Return to Earth

„Return to Earth” to czwarta produkcja w katalogu Anthill Films – wielokrotnie nagradzanej grupy doświadczonych filmowców, od lat docenianej (nie tylko) przez entuzjastów kolarstwa w jego najbardziej porażającym wydaniu.

Najnowszy, dziewiąty już film Anthill Films, to opowieść o pasji, niepohamowanej energii i przekraczaniu granic – tak dosłownie, jak i w przenośni. Darcy Wittenburg, Colin Jones i Darren McCullough ukazują magiczny świat kolarstwa górskiego i wyczynowców, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. To piękna, poruszająca, zapierająca dech w piersiach historia o wybitnych ludziach, ceniących wolność, niezależność i kontakt z naturą, którą – co udowadniają podczas każdej wyprawy – jednak da się okiełznać.

Imponujące prędkości, piekielnie trudne trasy oraz ujmujące, niepowtarzalne krajobrazy to downhill w najlepszym wydaniu, którego wyjątkowość możemy podziwiać m.in. dzięki takim osobistościom, jak Brett Rheeder, Thomas Vanderham, CaseyBrown, Matt Hunter, Reed Boggs, Ryan Howard, Joey Schusler, Thomas Genon, Brandon Semenuk oraz Carson Storch. Wyposażeni w sprzęt z najwyższej półki, udowadniają nam, że za pomocą nieskomplikowanej maszyny, wyposażonej w dwa kółka, doznać można cudownego uczucia immersji – zatracenia się w zmysłach i ekstremalnych odczuciach, które idą w parze ze stanem… niebywałej lekkości. Gdziekolwiek byśmy nie byli.

„Return to Earth” to poruszająca narracja i audiowizualne mistrzostwo, zrealizowane z hollywoodzkim rozmachem. Musicie to zobaczyć – nawet, jeśli nie jesteście fanami jednośladów.

 

Kraj: Kanada (2019)

Wersja: angielski, polskie napisy

Czas trwania wydarzenia: do 60 min.

Producent: Anthill Films

Reżyseria: Colin Jones, Darren McCullough, Darcy Wittenburg

Zdjęcia: Matthew Butterworth, Colin Jones, Darren McCullough, Darcy Wittenburg

Montaż: Darren McCullough

Występują: Brett Rheeder, Ryan Howard, Casey Brown, Brandon Semenuk, Thomas Vanderham, Matt Hunter Jackson Goldstone, Jakob Jewett, Dane Jewett, Tahnee Seagrave, Kaos Seagrave, Kade Edwards, Joey Schusler, Thomas Genon, Emil Johansson, Reed Boggs, Carson Storch.

Dystrybutor: 9th Plan, Woodpecker Motion Pictures