„Wypadki Top Gear”

Seria filmów promocyjnych, wyprodukowanych przez Woodpecker Motion Pictures dla znanego na całym świecie Top Gear. Produkcje filmowe miały na celu wsparcie eventu promocyjnego nowego programu wprowadzonego przez BBC na polski rynek „Wpadki Top Gear”. Całość wykonana została na zlecenie agencji Grayling Poland.

Top Gear to wyjątkowy oraz wymagający Klient. Jest to program, który jest realizowany z pasją oraz poczuciem humoru. Nie ma w nim miejsca na  nudne statystyki ani niezrozumiałe dialogi. Są to produkcje, które dają sporo istotnych motoryzacyjnych opinii oraz rozrywki. Samochody są tu punktem wyjścia dla wielkich wypraw i ambitnych projektów.

Historia Top Gear siege 1977 roku, kiedy marka zaistniała w formie tradycyjnego programu motoryzacyjnego. Kształt programu, jaki znają widzowie w Polsce, miał swoje początki w 2002 roku. Od tego czasu powstało ponad 170 odcinków, a seria stała się najbardziej popularnym show telewizyjnym na świecie i pojawiła się w Księdze Rekordów Guinnessa. Widownia programu jest szacowana na 350 milionów. Gdy we wrześniu 2014 roku trio prowadzących odwiedziło Warszawę, Stadion Narodowy wypełnił się widownią po brzegi. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy program motoryzacyjny na świecie. Prowadzący program Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, zawsze powracają z kolejną porcją nietuzinkowych pomysłów.

„Wpadki Top Gear” to słynne, ambitne, ale też najgłupsze i często krępujące wyzwania oraz związane z nimi wpadki. Część projektów nigdy nie trafiła na wizję. Widzowie będą mogli zobaczyć fragmenty różnych serii programu i odcinków specjalnych, a także poznać kulisy niektórych spektakularnych porażek. Woodpecker Motion Pictures przygotował 2 filmy promocyjne prezentujące takie auta jak Maluch oraz Polonez. Przy każdego rodzaju produkcji filmowej czy animacji jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować projekt – jesteśmy jego wykonawcą od początku do końca. Polonez i Fiat 126, które przedstawione są w tej produkcji filmowej to niezwykłe samochody – nad każdym z nich pracował profesjonalny zespół mechaników, tworząc prawdziwe dzieła sztuki, związane z promocją nowego programu „Wpadki Top Gear”.

Zleceniodawcą filmów promocyjnych była obsługująca Top Gear w Polsce agencja reklamowa Grayling Poland. Najważniejsza dla Woodpecker Motion Pictures jest jakość oraz zadowolenie Klienta. Pomóc w przygotowaniu perfekcyjnej produkcji, mogą nasze rozległe kontakty w świecie filmowym i medialnym. Nie ma dla nas produkcji filmowych niemożliwych do zrealizowania.

Dzięki wytężonej pracy naszej ekipy filmowej oraz udanemu montażowi, podobne produkcje filmowe dla prywatnych Klientów, stają się dla nich doskonałą reklamą, będącą atrakcyjnym materiałem promocyjnym. Możemy stworzyć spoty filmowe oraz animacje w każdej wersji językowej i z przeznaczeniem na każdy zagraniczny rynek, zapewniając przy tym najwyższej jakości usługi profesjonalnych tłumaczy i native speakerów. Współpraca z naszą ekipą zawsze jest pomyślna. Powiedz, co chcesz osiągnąć, a my zaproponujemy Tobie film.