Pokazy specjalne w Polsce – „Into The Mind”

Wraz z firmą 9th Plan zorganizowaliśmy serię pokazów specjalnych filmów o narciarstwie ekstremalnym „Into The Mind” w Multikinach w całej Polsce.  Był to jedyny w swoim rodzaju projekt filmowy. Patronem medialnym pokazów specjalnych filmu „Into The Mind” był Magazyn „Logo”.  Wydarzenie, będące w dużej mierze odzwierciedleniem sportowych pasji zespołu Woodpecker Motion Pictures, okazało się wielkim sukcesem.

Pokazy specjalne filmu „Into The Mind” to jeden z bardziej oryginalnych przykładów zakresu działań, jakimi się zajmuje Woodpecker Motion Pictures.
Dzięki nam, polscy widzowie w całej polscy mieli unikalną szansę obejrzenia zapierającego dech w piersiach filmu „Into The Mind”, laureata wielu prestiżowych nagród, uznanego przez widzów i krytyków za najlepszy film narciarski 2013 roku.
Pokazy specjalne filmu zorganizowaliśmy wraz z jego dystrybutorem – firmą 9th Plan. Partnerem naszego projektu było Multikino, w którego salach w ten sam dzień w całej Polsce film „Into The Mind” mogły obejrzeć tysiące widzów.
Patronem medialnym pokazów specjalnych filmu „Into The Mind” był Magazyn „Logo”. Wydarzenie, będące w dużej mierze odzwierciedleniem sportowych pasji zespołu Woodpecker Motion Pictures, okazało się wielkim sukcesem, spotykając się z szerokim zainteresowaniem widzów, jak i ciepłym przyjęciem mediów.

Najlepszy film narciarski na świecie w 2013 r.

„Into the Mind” to na wpół mistyczna podróż po bezkresnej Alasce, egzotycznej Boliwii i Himalajach, która skłania do pytań o granicę ludzkich możliwości, odwagi i wolności. Film został uznany za najlepszy film narciarski 2013 roku.

Film Roku 2013, Najlepszy Montaż, Najlepsze Zdjęcia, Najlepszy Film Wysokogórski to tylko niektóre z nagród przyznanych tej produkcji na największym festiwalu filmów narciarskich International Freeski Film Festival.

Into the Mind to zapierający dech w piersiach spektakl w którym przełomowe techniki realizacji sprawiają, że granice pomiędzy fikcją i rzeczywistością zacierają się tworząc niezwykły kolaż przenikających się światów ludzi, zwierząt i żywiołów.

Zrealizowany z niezwykłym rozmachem wśród monumentalnych krajobrazów bezkresnej Alaski, egzotycznej Boliwii i majestatycznych Himalajów „Into the Mind” pokazuje śmiałków rzucających wyzwanie siłom przyrody dla których zjazd z niedostępnych szczytów górskich staje się podróżą w głąb ludzkiej duszy w poszukiwaniu pytań o granice naszych możliwości.

_Into the mind_-plakat