Pokazy specjalne w Polsce – „Life in Extremes”

Wraz z firmą 9th Plan zorganizowaliśmy serię pokazów specjalnych filmów o niezwykłych sportowcach ekstremalnych „Life in Extremes”.
Partnerem naszego projektu jest Multikino, w którego salach w ten sam dzień, film „Na krawędzi” będą mogły obejrzeć tysiące widzów w całej Polsce.
Jedyny w swoim rodzaju projekt filmowy.

Pokazy specjalne filmu „Life in Extremes” to jeden z bardziej oryginalnych przykładów zakresu działań, jakimi się zajmuje Woodpecker Motion Pictures.

Dzięki nam, polscy widzowie w całej Polsce będą mieli unikalną szansę obejrzenia zapierającego dech w piersiach filmu ” Life in Extremes „, laureata wielu prestiżowych nagród, uznanego przez widzów i krytyków na świecie za jeden z najlepszych filmów o sportach ekstremalnych w 2014 roku.
Pokazy specjalne filmu zorganizowaliśmy wraz z jego dystrybutorem – firmą 9th Plan. Partnerem naszego projektu jest Multikino, w którego 17 salach, w całej Polsce odbęda się pokazy filmu „ Na krawędzi“.

Patronami medialnymi pokazów specjalnych filmu „Życie na krawędzi“ są:
Magazyn Bike, Portal Górski, National Geographic Traveler, Extreme Sports Channel, portal Dla Studenta, portal 4Risk.net, portal Sport.pl Off, Digital Camera Poland, Divers24.pl, Demotywatory oraz Onet.

Tematyka filmu „Na krawędzi“, będąca w dużej mierze odzwierciedleniem sportowych pasji zespołu Woodpecker Motion Pictures, okazała się wielkim sukcesem, spotykając się z szerokim zainteresowaniem widzów na świecie oraz ciepłym przyjęciem mediów.

Projekt fimowy będący laureatem wielu festiwali w 2014 roku.

„Life in Extremes” to jedyny w swoim rodzaju projekt filmowy realizowany przez Woodpecker Motion Pictures. „Życie na krawędzi” to film o niezwykłych sportowcach – mistrzu swobodnego nurkowania Guillaume Néry, pasjonacie kolarstwa ekstremalnego Gerhard Gulewicz oraz ekscentrycznym amatorze lotów ekstremalnych Halvor Angvik, którzy realizują swoje marzenia i przekraczają granice fizycznej i psychicznej wytrzymałości człowieka. Latają nad ostrzami norweskich klifów, nurkują w głębinach oceanu bez żadnego zabezpieczenia i pokonują rowerem najcięższe trasy. Udowadniając wszystkim, że ludzkie ciało i jego wytrzymałość może być większa niż się komukolwiek wydaje. Spośród tłumu innych sportowców wyróżniają ich ponadprzeciętne umiejętności i bezkompromisowe pragnienie przekraczania granic własnego ciała I umysłu. Jednak sport to nie tylko radość i splendor.

” Życie na krawędzi” ukazuje również trudy z jakimi zmagają się sportowcy – codzienna presja i walka o wyniki, które mogą zapewnić finansowanie i dalszy rozwój są nieodłącznym elementem każdego treningu. Osobiste doświadczenia naszych bohaterów pokażą, jak ciężką drogę musieli przejść, ile wysiłku i zmagań z samym sobą kosztowało ich dojście, dopłynięcie i dojechanie na sam szczyt. Sportowcy opowiadają o swoich najbardziej osobistych odczuciach i powodach, dla których pragną dzień w dzień ryzykować własnym życiem by przekroczyć granice własnej wytrzymałości.
Jest to niezwykły film opowiadający o sportach ekstremalnych. Mamy doświadczenie w dużych filmowych produkcjach. Pomóc w przygotowaniu perfekcyjnej produkcji mogą nasze rozległe kontakty w świecie filmowym i medialnym. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji filmowej pozwala nam na to, aby wspomóc swoimi działaniami realizacje na najwyższym poziomie.

Zycie_na_krawedzi-plakat