Spot TV – „Łowickie na wagę złota”

Woodpecker Motion Pictures był producentem wykonawczym telewizyjnego spotu, z udziałem olimpijczyka Zbigniewa Bródki. W tym telewizyjnym spocie połączono techniki wideo oraz techniki animacyjne. Zdjęcia zostały wykonane na lodowisku na warszawskim Torwarze, a także w green boksie w studiu filmowym (fragmenty, na których podstawie powstała komputerowa animacja).

Producentem reklamy telewizyjnej było studio OSTRO, a Klientem – Łowicz – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu.
Reżyserami i autorami zdjęć telewizyjnego spotu filmowego z udziałem słynnego sportowca byli Bartłomiej Osses i Adam Rotnicki.
Reklama telewizyjna z udziałem słynnego olimpijczyka.
Główną rolę w filmowej produkcji odegrał polski mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim
i najsłynniejszy mieszkaniec Łowicza – Zbigniew Bródka. To pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim oraz Mistrzostwo Olimpijskie na tym dystansie. Kibice w całej Polsce świętowali triumf Zbigniewa Bródki podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2014 r. w Soczi.
Innowacyjna produkcja filmowa.
Zdjęcia zostały wykonane na lodowisku na warszawskim Torwarze (który w telewizyjnej reklamie zagrał rolę toru do łyżwiarstwa szybkiego), a także w green boksie w studiu filmowym (fragmenty, na których podstawie powstała komputerowa animacja).
Ważny Klient telewizyjnego spotu.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu jest jedną z największych spółdzielni mleczarskich w Polsce. Dzięki rozbudowie i modernizacji zakładu, przerób mleka odbywa się przy pomocy najnowszych technologii w nowych halach produkcyjnych, które spełniają wszystkie higieniczne wymogi. Spółdzielnia, jako polski potentat na rynku dóbr szybko zbywalnych, coraz więcej uwagi poświęca nowoczesnym kampaniom reklamowym.
Woodpecker Motion Pictures jako producent wykonawczy.
Przy tym telewizyjnym spocie Woodpecker Motion Pictures wystąpił jako producent wykonawczy i zajmował się kierownictwem produkcji dla naszego partnera – studia OSTRO.
W naszej działalności nie tylko produkujemy własne spoty filmowe, ale przy specjalnych projektach wspieramy innych producentów przy realizacji ich zadań. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji filmowej pozwala nam na to, aby wspomóc swoimi działaniami realizacje na najwyższym poziomie. Przy szeroko zakrojonych projektach możemy przyjąć rolę kierownika produkcji, który odpowiada nie tylko za takie części pracy, jak tworzenie scenariusza czy organizacja planu filmowego.