Pokazy specjalne w Polsce: The Sammy C Project

We współpracy z firmą 9th Plan zapraszamy na serię pokazów specjalnych kolejnej narciarskiej superprodukcji, z pięciokrotnym medalistą Winter X Games w roli głównej. Partnerem naszego przedsięwzięcia ponownie jest Multikino Polska. Premierowy pokaz filmu będzie miał miejsce 22 marca 2016 roku o godz. 19 w siedemnastu wybranych kinach sieci zlokalizowanych w największych miastach kraju.

Po niesamowitych produkcjach „Into the Mind”, „unReal” oraz „Paradise Waits” najwyższy czas na kolejną realizację znanej wytwórni filmów o tematyce narciarskiej i snowboardowej, Teton Gravity Research. Tym razem na miłośników sportów zimowych i wielbicieli zapierających dech w piersiach scenerii czeka spektakularna superprodukcja ukazująca ewolucje jednego z najlepszych zawodników na świecie.

Sammy Carlson ma na koncie pięć złotych medali z X Games, jednej z najsłynniejszych corocznych imprez sportów ekstremalnych, a swoje pierwsze kroki na stoku stawiał w wieku czterech lat. Jako jeden z najbardziej utytułowanych i utalentowanych młodych zawodników, decyduje się na rezygnację z udziału w Igrzyskach Olimpijskich, by w dzikich górskich ostępach przekraczać granice ludzkich możliwości, wytyczając zupełnie nowe szlaki narciarstwa ekstremalnego.

„The Sammy C Project” to wysokobudżetowe przedsięwzięcie zrealizowane w najnowocześniejszej technologii 4K, które będzie można zobaczyć w kompletnie nowym wymiarze,
z polskimi napisami. Dzięki nieustającej w wysiłku ekipie z Teton Gravity, możemy oglądać nie tylko zmagania w narciarstwie, ale także niezwykle stabilne, ostre i przejrzyste krajobrazy górskich scenerii, jakie nakręcono kiedykolwiek w kinematografii!

Produkcję „The Sammy C Project” można obejrzeć między innymi w kinach w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Olsztynie, Rzeszowie oraz Szczecinie.

Patronatami medialnymi pokazów specjalnych „The Sammy C Project” są: Polskie Radio Czwórka, 4FunTV, Demotywatory, Magazyn Logo, Extreme Sports Channel, Off.Sport.pl, Nanarty.Sport.pl, Freestyle.pl, Ale Kultura, Ski2Die, HiverMAG, Portal Górski, Ski Magazyn, Skionline.pl, WePeaceIt!, Student Travel.

Plakat naszej realizacji Sammy C

Zdjęcia z naszej realizacji