Pokazy specjalne w Polsce – „Paradise Waits”

paradise waits

We współpracy z firmą 9th Plan przygotowaliśmy serię pokazów specjalnych filmów o ewolucjach najlepszych zawodników freeride’u na świecie „Paradise Waits” – „W poszukiwaniu Białego Raju”. Partnerem naszego projektu po raz kolejny jest Multikino Polska. Premierowy pokaz filmu odbędzie się 22 lutego 2016 roku o godz. 19 w siedemnastu wybranych kinach przynależących do sieci.

Po pokazach „Into the Mind”, „Life In Extremes” oraz „unReal” nadszedł czas na najnowszy film prawdziwych gigantów narciarskiej i snowboardowej kinematografii, znanej i cenionej na całym świecie wytwórni Teton Gravity Research. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć na ekranie niezwykłe figury wykonywane przez najlepszych narciarzy i snowboardzistów zza Oceanu (Sammy Carlson pięciokrotny medalista Winter X-Games), a także przekrój zapierających dech w piersiach lokalizacji, od Gór Skalistych poprzez szczyty w Grecji, Japonii oraz Kosowie.

„Paradise Waits” to przedsięwzięcie zrealizowane z wielkim rozmachem, które będzie można obejrzeć w zupełnie nowym wymiarze i nieznanej dotąd jakości. Ekipa z Teton Gravity ukazała sportowców, których z tłumu innych zawodników wyróżniają ponadprzeciętne umiejętności oraz niezwykła chęć przekraczania granic własnego ciała i umysłu. To również film o pasji do czerpania z życia pełnymi garściami.

Niesamowite krajobrazy, eksploracja najbardziej niedostępnych szczytów górskich oraz jazda na nartach na najwyższym poziomie – to wszystko sprawia, że to fascynujące widowisko powinni zobaczyć nie tylko miłośnicy freeride’u!

Film „Paradise Waits” – „W poszukiwaniu Białego Raju” do obejrzenia podczas edycji między innymi w kinach w Katowicach, Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie oraz Szczecinie.

Patronatami medialnymi pokazów specjalnych są: Polskie Radio Czwórka, 4FunTV, Demotywatory, Magazyn Logo, Extreme Sports Channel, Off.Sport.pl, Nanarty.Sport.pl, Freestyle.pl, Ale Kultura, Ski2Die, HiverMAG, Portal Górski, Ski Magazyn, Skionline.pl, WePeaceIt!

plakat-paradise-waits