Badania dla kliniki Rehasport

Zdjęcia filmowe w technice slow motion dla Kliniki Rehasport, rejestrowały ruch piłkarza ręcznego i posłużyły naszemu Klientowi do pracy badawczej.
Specjalistyczna produkcja filmowa Woodpecker Motion Pictures.
Niezwykła współpraca z Kliniką Rehasport była naszym pierwszym zleceniem filmowym.
Produkcja filmowa dla Kliniki Rehasport wymagała od nas nadzwyczajnej precyzji i umiejętności sprostania niestandardowym oczekiwaniom naukowców.

Naszym pierwszym zleceniem były zdjęcia filmowe w technice slow motion, rejestrujące w zwolnionym tempie ruch piłkarza ręcznego. Ta nietypowa produkcja filmowa posłużyła do prowadzonej przez Klinikę Rehasport działalności badawczej z dziedziny medycyny sportu, a konkretnie, badania nad ruchem mięśni i stawów oraz ich możliwymi kontuzjami u zawodników.
Produkcja filmowa dla niezwykłego Klienta.

 

Rehasport1
Nasz pierwszy Klient prowadzi szeroko zakrojone badania naukowe z dziedziny medycyny sportu, współpracując przy tym z renomowanymi ośrodkami akademickimi z Polski i ze świata. Dzięki temu Klinika Rehasport może zaoferować pacjentom możliwość korzystania z najnowocześniejszych terapii oraz opiekę specjalistów, którzy śledząc najnowsze trendy medyczne, uczestnicząc w światowych konferencjach naukowych oraz konfrontując swoją wiedzę z najlepszymi specjalistami na świecie, mogą leczyć pacjentów najskuteczniejszymi metodami.
Zespół Rehasport we współpracy z lekarzami z różnych ośrodków naukowych, prowadzi badania między innymi nad ciałem i ruchem sportowców zdrowych i po urazach. Celem tych badań jest zmniejszenie ryzyka kontuzji i odbudowa propriocepcji, siły mięśniowej oraz biomechaniki po urazach.

 

Rehasport2
Autorem zdjęć filmowych dla Kliniki Rehasport był Janusz Tatarkiewicz. Realizowaliśmy je w sali gimnastycznej z udziałem profesjonalnych sportowców. Na planie filmowym byli oczywiście też obecni lekarze, których pracy miały posłużyć tworzone przez Woodpecker Motion Pictures zdjęcia filmowe. Dla maksymalnej precyzji zdjęć wideo zadbaliśmy również o nadzwyczajną ilość sprzętu filmowego, takiego jak kamery czy oświetlenie. Jesteśmy z tej współpracy bardzo dumni i cieszymy się, że zespół Woodpecker Motion Picture miał przez nią swój mały udział w rozwoju polskiej medycyny sportowej. Jesteśmy w stanie stworzyć spoty filmowe i animacje w każdej wersji językowej i z przeznaczeniem na każdy zagraniczny rynek, zapewniając przy tym najwyższej jakości usługi profesjonalnych tłumaczy i native speakerów. W sposób kompleksowy zajmujemy się montażem online i offline stworzonego filmu. Zapewniamy również jego udźwiękowienie.

 

Rehasport3