SYSTIK

Czym jest automatyczna poczta pneumatyczna Systik? Odpowiedź jest prosta: to rozwiązanie gwarantujące najszybszą drogę do celu! Patent bezpieczny, funkcjonalny, szybki, bezgłośny, a na dodatek tani. Nic więc dziwnego, że korzysta z niego tak wiele przedsiębiorstw, ceniących komfort  oraz dbających o właściwą komunikację wewnątrz firmy, która bezpośrednio wpływa na jakość wykonywanych usług.

Mechanizm, opracowany przez zespół doświadczonych inżynierów, jest świetną alternatywą dla tradycyjnego transportu – łatwy w obsłudze, niezawodny i dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Co więcej, firma Systik zajmuje się nie tylko opracowywaniem nowoczesnych projektów automatyzacji transportu, ale również instalacją całych systemów, dostarczaniem niezbędnych urządzeń oraz ich serwisowaniem. Systik to także profesjonalna i kompleksowa obsługa pogwarancyjna oraz mnogość zastosowań, przekładająca się na niezwykłą uniwersalność proponowanych projektów. Z automatycznej poczty pneumatycznej korzystają m.in. szpitale, laboratoria, branże logistyczne, urzędy, supermarkety, czy kancelarie. Za jej pomocą dostarczać można niemal wszystko, np. dokumenty, zdjęcia RTG, półprodukty, leki, pieniądze i części zamienne, a nawet… kwiaty.

Sposób działania automatycznej poczty pneumatycznej szczegółowo omawiamy w zrealizowanym przez nas wideo, bazującym na przejrzystych infografikach i opatrzonym klarownym komentarzem. Obejrzyjcie koniecznie, aby dowiedzieć się więcej o patentach marki Systik i wartościach, jakimi się ona kieruje!