Fixly

Nie wiesz, jak poradzić sobie z usterką kuchenki gazowej? A może zepsuła Ci się pralka? Zastanawiasz się, gdzie szukać najlepszych, sprawdzonych oraz zaufanych fachowców i jednocześnie nie chcesz przepłacać? Dzięki Fixly, każdy problem rozwiążesz szybko, bez dodatkowych kosztów i wybierając usługę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb oraz wymagań.

Fixly to nowoczesny serwis internetowy i aplikacja mobilna, które zaprojektowane zostały z myślą zarówno o usługobiorcach, jak i usługodawcach. System działa prosto i przejrzyście: wystarczy, że na stronie głównej wpiszesz interesującą Cię frazę, a następnie odpowiesz na kilka pytań, które pomogą przygotować idealną dla Ciebie ofertę. Co dalej? Trzeba tylko chwilę poczekać – wykonawcy sami się z Tobą skontaktują! Ty natomiast wybierzesz najbardziej korzystną propozycję, kierując się zarówno kosztami usługi, jak i opiniami innych użytkowników Fixly na temat każdego z fachowców.

Projekt Fixly to komfort, wygoda i szeroki wybór specjalistów niemal z każdej dziedziny. Od tej pory nic nie będzie trudne, czy przerażające – nawet budowa domu, remont mieszkania, przeprowadzka i pielęgnacja ogrodu. Fixly jest dla Ciebie. Do usług.

Klient: Kommunikat
Animacja: Adam Rotnicki Woodpecker MP