Spot TV – „Zainwestuj w Ekologię”

Z okazji 20-lecia WFOŚiGW w Łodzi wyprodukowaliśmy film korporacyjny, filmowy spot telewizyjny oraz animację typograficzną, które były emitowane w TVP Łódź. Są to nasze produkcje filmowe dla dużej państwowej instytucji. Wszystkie nasze filmy zostały wyemitowane na antenie TVP Łódź w 2013 r. Najbardziej spektakularnym i miłym dla oka elementem tej filmowej produkcji są być może wykonane z powietrza zdjęcia Elektrowni Bełhatów.

Na zlecenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wyprodukowaliśmy trzy filmowe spoty: 4-minutowy film korporacyjny, 25-sekundowy filmowy spot telewizyjny oraz podobnej długości spot telewizyjny w formie animacji typograficznej.
Okazją do wyprodukowania filmów były obchody 20-lecia WFOŚiGW w Łodzi, w ramach których w sposób czytelny i atrakcyjny mogliśmy przedstawić mieszkańcom regionu łódzkiego działalność i dokonania tej instytucji.

Filmowy spot telewizyjny o 20-leciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi powstał z myślą o emisji na antenie łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej w 2013 r. i w sposób skondensowany opowiada o działalności Funduszu na ziemi łódzkiej w dziedzinie proekologicznych inwestycji i ochrony środkowiska. Autorem zdjęć i reżyserem filmu jest Bartłomiej Osses.

Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie zainwestujwekologie.pl.

Zobacz animację „Zainwestuj w Ekologię”