Film korporacyjny – „Rim Free”

Film korporacyjny „RimFree” został zrealizowany technice small motion, dla firmy SANITEC Co. – największego producenta armatury łazienkowej w Europie.
Film korporacyjny dla firmy SANITEC Co. powstał w dziesięciu wersjach językowych i jest przeznaczony dla klientów koncernu w całej Europie.
Spot filmowy zrealizowany dla SANITEC Co. w sposób dynamiczny łączy w sobie zdjęcia filmowe z elementami grafiki komputerowej.

Woodpecker Motion Pocture zajmuje się nie tylko tworzeniem scenariuszy i ich realizacją, ale i ma możliwość tworzenia spotów promocyjnych z myślą o zagranicznych rynkach, profesjonalnie tłumacząc treści naszych klientów i na życzenie zatrudniając do nich profesjonalnych native-speakerów z całego świata.
Zajmujemy się nie tylko produkcją filmową, ale i produkcją animacji. Film korporacyjny o przemysłowej innowacji.
Zdjęcia do filmu korporacyjnego zrealizowaliśmy w fabryce ceramiki łazienkowej należącej do grupy SANITEC Co. marki Kermag w Niemczech, pod Düsseldorfem.
Powodem powstania filmu było przedstawienie nowej, innowacyjnej technologii firmy Sanitec, której nowy design przynosi istotną rewolucję w walce z zarazkami w toaletach.
O tego typu cywilizacyjnych skokach na przód większość osób nie przeczyta na pierwszych stronach gazet, a udokumentowanie tego, jak wiele pracy utalentowanych ekspertów i innych pracowników firmy trzeba było włożyć, aby mógł on zaistnieć, było też nie lada wyzwaniem. My podjęliśmy się zadania stworzenia tej filmowej produkcji z pasją i przyjemnością.
Produkcja filmowa na najwyższym technologicznym poziomie.
Produkcja filmowa Woodpecker Motion Pictures dla marki Kermag łączy w sobie zdjęcia zrealizowane na terenie jej fabryki i centrum projektowego z dyskretnymi i eleganckimi, naniesionymi na materiał filmowy elementami grafiki komputerowej, które wizualnie podkreślają zaawansowanie technologiczne nowej linii produktów SANITEC Co.
Dodatkowym i współgrającym z nią, estetycznym atutem filmu korporacyjnego o technologii RimFree jest zastosowana w nim technologia slow motion, dzięki której obraz w odpowiednich momentach zwalnia, akcentując najciekawsze sceny produkcji filmowej.
Zdjęcia i animacje do filmu korporacyjnego „Kermag RimFree”.
W 3-minutowym spocie korporacyjnym w przystępny sposób pokazaliśmy na czym polega innowacyjność nowego designu marki Kermag. Na filmie można zobaczyć zarówno inżynierów pracujących nad owym projektem, jak i pracowników wszystkich szczebli, dzięki którym mogła powstać nowa linia produktów.
Produkcja filmowa w sposób dynamiczny pokazuje sposób wyrobu ceramiki, a następnie kolejne obszary supernowoczesnej fabryki firmy Kermag, takie jak – wspaniale czujące kamerę – piece do hartowania ceramiki, częściowo zrobotyzowana linia produkcyjna, czy inżynierowie pracujący nad kontrolą jakości produktów.
Kolejne zdjęcia do produkcji filmowej „Kermag RimFree” wykonaliśmy w showroomie firmy SANITEC Co., w którym w sposób atrakcyjny sfilmowaliśmy jej najnowsze produkty.
Film korporacyjny dla międzynarodowego koncernu.
SANITEC Co. to globalny koncern z siedzibą w stolicy Finlandii – Helsinkach i największy w Europie producent armatury łazienkowej. W skład grupy wchodzi 12 znanych marek z Francji, Finlandii, Włoch, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Norwegii i Holandii. Poza niemiecką firmą Kermag, do grupy Sanitec należy też m.in. flagowy polski producent sanitariatów – firma Koło.