Pokazy specjalne w Polsce – „unReal”

Wraz z firmą 9th Plan zorganizowaliśmy serię pokazów specjalnych pierwszego w historii filmu rowerowego w technologii 4K. Pokaz filmu „unReal” odbędzie się 15 pażdziernika w Multikinach w całej Polsce. Będzie to największe wydarzenie rowerowe roku 2015!

Pokazy specjalne filmu „unReal” to jeden z bardziej oryginalnych przykładów działań, jakimi się zajmuje firma Woodpecker Motion Picture. Dzięki nam, widzowie w całej Polsce mają wyjątkową szansę obejrzenia zapierającego dech w piersiach filmu ” unReal”. Pokazy specjalne filmu zorganizowaliśmy wraz z jego dystrybutorem – firmą 9th Plan.

Partnerem naszego projektu jest Multikino, w którego 14 salach kinowych w całej Polsce, film „unReal” będą mogły obejrzeć tysiące widzów. Wydarzenie jest również w dużej mierze odzwierciedleniem pasji zespołu Woodpecker Motion Picture do wszelkiego rodzaju sportów ekstremalnych.

„unReal” to 56-cio minutowy dokument przedstawiający nowatorskie podejście, które ma niewiele wspólnego z popołudniową przejażdżką̨ po parku. Jest to widowisko stworzone przez pasjonatów dla wszystkich idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności. Połączenie ekstremalnych ewolucji najlepszych zawodników MTB na świecie i nowatorskiej techniki realizacji sprawia, że to widowisko powinni zobaczyć nie tylko fani dwóch kółek.Jest to produkcja filmowa, która przekracza wszystkie granice, podkreślając uczucie niczym nieskrępowanej wolności. Dzięki zapierającym dech w piersiach efektom wizualnym, oglądając realizację, możecie odczuwać rozmaite emocje, od grozy aż po czystą radość.

W filmie najlepsi zawodnicy na świecie oraz do tej pory nie stosowane techniki realizacji sprawią, że jest to projekt filmowy, który powinni zobaczyć nie tylko fani rowerowego szaleństwa, ale wszyscy pragnący poczuć jak przekracza się granice grawitacji oraz niepewności.

Patronami medialnym pokazów specjalnych filmu „unReal” są m.in. Polskie Radio Czwórka, 4Fun TV, Extreme Sports Channel, Magazyn Bike, Demotywatory.pl, Dl, Digital Camera Poland, DH-zone.com i inni.

Unreal-plakat